Polityka Prywatności

Polityka prywatności
1. Jakie dane o Użytkownikach zbieramy? Dane zbierane podczas rejestracji Podczas rejestracji prosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu email Użytkownika oraz hasła jakiego będzie używał do logowania się w serwisie inforataje.pl. Dane zbierane podczas dodawanie firmy do Portalu Podczas zamawiania wpisów zbieramy dane przedsiębiorstwa, które reprezentuje Użytkownik. Użytkownik sam decyduje, które dane będą opublikowane w serwisie inforataje.pl Dane zbierane podczas kontaktów z Wydawcą Gromadzimy też dane osobowe, które użytkownicy przekazują nam podczas kontaktów za pomocą formularzy strony internetowej, telefonu, faksu i poczty email.

2. W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane? W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali ani bezpłatnie udostępniali danych Użytkowników podmiotom trzecim. Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie w celu umożliwienia Użytkownikom zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest konieczna, aby dokonać zakupu reklamy w Gazecie Reklamowej lub Portalu. Dane zbierane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania płatności. Dane Użytkownika, który zapisał się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraził zgodę na jego otrzymywanie, zostaną wykorzystane w celu wysłania Newslettera.

3. W jaki sposób będziemy się kontaktować z Użytkownikami? Jeżeli użytkownik dokona transakcji, może otrzymać od nas pocztą e-mail korespondencję dotyczącą transakcji. Jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące transakcji, możemy również kontaktować się z Użytkownikiem telefonicznie. Jeżeli Użytkownik zapisze się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyrazi zgodę na jego otrzymywanie, będzie od nas otrzymywać drogą emailową nasz Newsletter.

4. Zmiana polityki prywatności. Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego lub pisząc na adres biuro@inforataje.pl

piotr rorot