Geisser

Adres: 
Świebodzice
Telefon(y): 
885033505
Telefon(y): 
748540292
E-mail: 
info@geisser.pl
Godziny otwarcia: 
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 16:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 16:00
Opis działalności: 

Urządzanie ogrodu, przestronnego tarasu — to wszystko wymaga wyczucia gustu inwestora nieruchomości, jak i również swobodnego obracania się w aktualnych trendach ze strony dystrybutora materiałów. Nasza pracownia Geisser wychodzi naprzeciw wymaganiom Klientów ze Świebodzic i innych miejscowości, którzy marzą o modnym, przytulnym i jednocześnie praktycznym wkroczeniu modułów z drewna w architekturze ogrodowej. Geisser to firma z niewielkiej miejscowości w województwie dolnośląskim, która już od kilku lat współdziała na szwajcarskim rynku dla GLOVITAL AG. Dzięki temu nie tylko zadowoliła swoimi produktami wielu Klientów w Polsce, jak i za granicami, ale też zdobyła doświadczenie i szerokie zdolności.
W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się głównie domy dla singla z wyposażeniem, ale też wszelkiego rodzaju: tarasy, wiaty, ogrodzenia, garaże i sauny oraz budy dla psów. Dodatkowo firma wykonuje stolarkę drzwi i okien do wszystkich typów zabudowań. W propozycji Geisser transportowanie i składanie zakupionych materiałów.
Na naszej witrynie internetowej można zobaczyć zrealizowane zlecenia, które są efektem nie tylko efektywnej współpracy z Inwestorem, ale głównie naszego doświadczenia i nieustannego poszukiwania aktualnych nowinek na rynku architektury ogrodu.

piotr rorot