AKADEMIA REISSA

Adres: 
ul. 殴r贸dlana 19/1, 60-642 Pozna艅
Telefon(y): 
61 895 62 54
Opis dzia艂alno艣ci: 

AKADEMIA REISSA Jest to projekt rozwoju sieci szk贸艂ek pi艂karskich, kt贸re ze wzgl臋du na potencja艂 organizacyjny i merytoryczny, sta艂y si臋 silnym o艣rodkiem szkolenia i edukacji dzieci. Obecnie, skupia on niemal 2300 zawodnik贸w w ponad 44 lokalizacjach, g艂贸wnie na terenie Wielkopolski. Pomys艂odawc膮 tej ku藕ni ma艂ych talent贸w jest napastnik Lecha Pozna艅, kr贸l strzelc贸w ekstraklasy - Piotr Reiss. Dzi臋ki do艣wiadczeniu, kt贸re zdoby艂 w prawie 30-letniej karierze pi艂karskiej, oraz wsp贸艂pracy z profesjonalistami, stworzy艂 on projekt, daj膮cy m艂odym pasjonatom sportu szans臋 na prawid艂owy rozw贸j pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Naszym wyr贸偶nikiem jest przede wszystkim szczeg贸lne podej艣cie do dzieci, jako jednostek, kt贸re kszta艂tuj膮 i udoskonalaj膮 umiej臋tno艣ci pi艂karskie. Za wz贸r pracy z ma艂ymi pi艂karzami postawili艣my sobie uznane o艣rodki szkolenia m艂odzie偶y, kt贸re wychowa艂y wielu utalentowanych zawodnik贸w. Nasz klub to nie tylko treningi i sport, ale tak偶e wiele aspekt贸w wychowawczych, takich jak: dyscyplina, systematyczno艣膰, czy zdrowa rywalizacja. Pragniemy zara偶a膰 pasj膮 do sportu przez zabaw臋, dobr膮 opiek臋, modelowy system szkolenia i mi艂膮 atmosfer臋. Akademia Reissa realizuje wiele projekt贸w, stawiaj膮c sobie za g艂贸wny cel nieustanny rozw贸j i wsp贸艂prac臋 na rynku zar贸wno krajowym, jak i zagranicznym. W lipcu 2012r. podpisali艣my umow臋 partnersk膮 z KKS Lech Pozna艅, w ramach kt贸rej oba kluby podj臋艂y wsp贸艂prac臋 w zakresie szkolenia dzieci i m艂odzie偶y. Dzia艂ania te obejmuj膮, m.in. doskonalenie systemu trening贸w, a tak偶e wymian臋 do艣wiadcze艅 pomi臋dzy trenerami. Nasz klub sportowy jest tak偶e partnerem merytorycznym projektu o nazwie Akademia Reksia, skierowanym do plac贸wek przedszkolnych. Ponadto, we wrze艣niu tego roku Akademia Reissa obj臋艂a nadz贸r organizacyjny i szkoleniowy nad Wielkopolsk膮 Akademi膮 Bramkarzy, kt贸rej patronem jest do艣wiadczony zawodnik "Kolejorza" - Krzysztof Kotorowski. Inicjatywa ta skierowana jest do dzieci w wieku 7-13 lat, pragn膮cych zapozna膰 si臋 ze specyfik膮 pozycji i technik膮 bramkarsk膮. W艣r贸d licznego grona naszych partner贸w znajduje si臋 tak偶e Stelmet Falubaz Zielona G贸ra. Nasz klub wykazuje du偶膮 aktywno艣膰 na polu wszelkich inicjatyw spo艂ecznych, a tak偶e jest organizatorem wielu imprez sportowych (kontynuuj膮c zesz艂oroczne tradycje, w grudniu planujemy zorganizowa膰 dla zawodnik贸w naszej Akademii seri臋 Turniej贸w Miko艂ajkowych na terenie Wielkopolski). Jako pr臋偶nie dzia艂aj膮ca sie膰 szk贸艂ek pi艂karskich, mo偶emy pochwali膰 si臋 licznymi przedsi臋wzi臋ciami. S膮 to, m.in.: turniej pi艂karski Reiss Cup w Nowej Soli, w kt贸rym zagra艂o prawie 700 zawodnik贸w z 36 dru偶yn, oraz Puchar Zdobywc贸w Max Master.

piotr rorot